مرکز سه بعدی در ایران - عینک سه بعدی - فیلم سه بعدی - عکاسی سه بعدی

English

برنامه سازی سه بعدی برای اندروید

 

پس از تلفیق تجربیات 25 ساله در عکاسی سه بعدی و فیلمبرداری سه بعدی با برنامه سازی اندروید، اینک قادر هستیم نرم افزارهای دلخواه شما را در قالب سه بعدی و به همراه عینک سه بعدی طراحی و به صورت فارسی عرضه نماییم.

یکی از خدمات ما عکاسی سه بعدی و همچنین عکاسی معمولی از سوژه های مورد نظرتان می باشد. در ورژن سه بعدی می توانیم مطالب و عکس ها را در فرمت های Anaglyph یا Side by Side به صورت یک کتاب سه بعدی و یا شبیه وب سایت، برای گوشی های موبایل با سیستم عامل های اندروید بسازیم که برای دیدن آنها به عینک سه بعدی Anaglyph نیاز خواهید داشت.

در اینجا به تعدادی از موارد استفاده برنامه سازی اندروید اشاره می کنیم

1) معرفی محصولات به صورت آفلاین و آنلاین با قابلیت بلوتوث فایل APK

2) معرفی وب سایت شما با قابلیت بلوتوث فایل APK

3) ساخت رزومه کاری و تجاری با قابلیت بلوتوث فایل APK

4) ساخت برنامه های آموزشی برای مشتریان و یا هنرجویان با قابلیت بلوتوث فایل APK

5) ساخت گالری تصویری از کار و حرفه شما با قابلیت بلوتوث فایل APK

6) توليد چکيده های پژوهشی و تحقيقاتی با قابلیت بلوتوث فایل APK

7) ساخت کتاب سه بعدی و کاتالوگ با قابلیت بلوتوث فایل APK

8) شبیه سازی وب سایت شخصی با قابلیت بلوتوث فایل APK و نصب بر روی گوشی های موبایل برای سیستم عامل اندروید بخشی از خدمات ما برای مشتریان محسوب می شود.
اما مهمترین و جذاب ترین بخش کار ما تولید موارد ذکر شده در بالا به همراه عکس های سه بعدی می باشد که بیننده می تواند تصاویر برنامه اندروید را به وسیله عینک مخصوص به صورت کاملا سه بعدی مشاهده کند (لازم به ذکر می باشد که این مورد به عکاسی سه بعدی از پروژه شما نیاز خواهد داشت).

موارد حائز اهمیت در ساخت کتاب سه بعدی یا دو بعدی مصور برای سیستم عامل اندروید

الف ) گرافیک مناسب و قابل توجه

ب ) لوگو یا آیکون زیبا و مرتبط با موضوع

ج ) طراحی روی جلد و پشت جلد با گرافیک متناسب

د ) متن خوب و گویا برای درک بهتر خواننده

ه ) تبلیغات صحیح و نو آوری در ارائه مطلب

 

شما می توانید جهت ارائه پیشنهاد - سفارش و براقراری ارتباط با مدیریت وب سایت تماس مستقیم داشته باشید

با تشکر از توجه شما

فــرامــرز قــهرمانی فـر

989122798203+

تماس با ما

 

شما می توانید از طریق لینک های دانلود زیر چند نمونه از پروژه ها را دانلود کنید و با این کار بیشتر آشنا شوید.

دانلود apk 3d


دانلود کتاب آموزش عکاسی سه بعدی اندروید لینک دانلود کتاب آموزش عکاسی سه بعدی مقدماتی (راهنمای سه بعدی) به همراه عکس های سه بعدی آناگلیف از حرم مطهر امام رضا(ع) برای گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید. شما می توانید فایل APK را دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید. با حجم 11.9 MB

لینک دانلود اپلیکیشن اندروید از پوستر فیلم های سه بعدی و انیمیشن های سه بعدی مطرح در سینمای جهان لینک دانلود گرافیک سه بعدی و پوسترهای سه بعدی فیلم های امریکایی؛ قابل نصب بر روی گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید که برای دیدن آنها به عینک سه بعدی نیاز خواهید داشت. حجم فایل 11 MB

apk-3d-android لینک دانلود 70 نقاشی دیجیتال سه بعدی برای نصب بر روی گوشی های موبایل (با سیستم عامل اندروید) که برای دیدن آنها به عینک سه بعدی نیاز خواهید داشت. حجم فایل 26.5 MB

دانلود دوربین سه بعدی برای گوشی موبایل اندروید لینک دانلود اپلیکیشن دوربین سه بعدی برای گوشی های اندروید با حجم 1.30 MB

لینک دانلود دوربین سه بعدی برای گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید با سرعت بالا از سرور PicoFile.com

نرم افزار دوربین عکاسی سه بعدی برای اندروید امکانات زیادی برای کنترل و تصحیح خطاهای عکاسی در اختیار شما قرار می دهد که دقت کار عکاسی سه بعدی شما را بالا خواهد برد. پیشنهاد من این است که برای عکاسی سه بعدی نرم افزاری که برای دانلود آماده کرده ایم را بر روی گوشی خود نصب کنید تا کارتان راحت تر و دقیق تر انجام شود.


جهت رویت نمونه ای از یک عکس سه بعدی آناگلیف در ابعاد بزرگ و مقایسه بین دو بعدی و سه بعدی روی عکس زیر کلیک کنید. لازم به ذکر است که برای مشاهده آن به عینک سه بعدی آناگلیف نیاز خواهید داشت.

2000x1067 Pixel

عکس سه بعدی و دو بعدی

خرید عینک سه بعدی آناگلیف با فیلترهای ساخت کشور انگلیس

_________________________________________

عینک سه بعدی در تلویزیون جام جم - 3D Glasses in Iran TV

یکی از مصاحبه های تلویزیونی (اسفند 1387) در برنامه ویژه بهارستان از شبکه جام جم که نمایش فیلم سه بعدی را هم در بر داشت. این مصاحبه 68 دقیقه ای اختصاص به تاریخ ساخت اولین فیلم های سه بعدی در ایران و تولید عینک های سه بعدی برای آن فیلم ها داشت. (مجری محترم، آقای ناصر مــمـدوح و با کـارگـردانی جناب آقای دکتر مـهرداد حـجـتـی).

لازم به ذکر است در این برنامه برای اولین بار گوشه هایی از فیلم های سه بعدی ایرانی ساخته از طریق آنتن های شبکه ماهواره ای برای مردم سراسر جهان پخش شد.

 

بخشی از مصاحبه و برنامه سه بعدی تلویزیونی از جام جم - سال 1387 اولین فیلم سه بعدی ایران

_________________________________________

 

ساخت کتاب سه بعدی برای اندروید دانلود اپلیکیشن سه بعدی اندروید - آموزش عکاسی سه بعدی اندروید - گالری عکس سه بعدی برای اندروید - خرید عینک سه بعدی - آزمایش عینک سه بعدی - دانلود دوربین سه بعدی برنامه سازی برای اندروید - نرم افزارهای دلخواه اندروید شما را با تلفیق تجربیات 25 ساله در عکاسی سه بعدی و برنامه سازی اندروید قادر هستیم طراحی و به صورت فارسی عرضه نماییم. معرفی محصولات - معرفی سایت - ساخت رزومه کاری و تجاری - ساخت برنامه های آموزشی برای مشتریان و یا هنرجویان - ساخت گالری تصویری از کار و حرفه شما - توليد چکيده های پژوهشی و تحقيقاتی و .... در قالب برنامه های اندرویدی بخشی از خدمات ما برای مشتریان محصوب می شود.

 

ساخت کتاب سه بعدی برای اندروید شما می توانید آدرس وب سایت و تبلیغات سه بعدی خود را در کتاب سه بعدی منتشر کنید - شما می توانید کاتالوگ و بروشور سه بعدی و دو بعدی محصولات خود را منتشر کنید و شما می توانید شغل خود را از این طریق گسترش دهید و به دیگران فرصتی دهید تا با شما بیشتر آشنا شوند