فیلمبرداری-و-عکاسی-سه-بعدی

English

مدیریت - مشارکت یا نظارت فنی در پروژه تولید برنامه سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی به همراه عینک سه بعدی و خدمات فیلمبرداری سه بعدی + عکاسی سه بعدی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

 

این وب سایت از سال 1999 میلادی متعلق به نماینده ایران در اتحادیه المللی استریوسکوپی می باشد و هدف از راه اندازی آن ارائه خدمات و محصولات هنرهای سه بعدی استریوسکوپی با تکنولوژی روز جهان می باشد و همچنین حاوی مقالاتی است برای حفظ سلامت در تولیدات سه بعدی و ارتقاء سواد بصری سه بعدی برای عموم مردم . . .

UN

فرامرز قهرمانی فر نماینده انجمن بین المللی استریوسکوپی در ایران

برای ترویج و نشر هنر سه بعدی در جهان باید محصولات سه بعدی سالم را به مردم ارائه داد و این مردم هستند که خوب و بد را تشخیص می دهند و تصمیم گیرنده خواهند بود.

فعالیت تخصصی من در فیلمبرداری - فیلمسازی سه بعدی و عکاسی سه بعدی "StereoPhotography" می باشد و سعی می کنم در اینجا شما را با کار و تولید محصولات سه بعدی خود آشنا کنم.

برای این منظور می توانید به لینک های زیر رجوع فرمائید ...

________________________________________________________________

سرویس و خدمات فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی و سایر موارد را به علاقمندان و افرادی که مایل هستند از خود و خانواده خود فیلم سه بعدی و عکس سه بعدی داشته باشند را در قالب های زیر معرفی می کنیم.

عکس و فیلم فقط برای یک بار از لحظات زندگی ما را ثبت می کند و دیگر قابل تکرار نمی باشد. با فناوری روز جهان در زمینه تصاویر سه بعدی شما می توانید لحظات خود را با تکنولوژی فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی ثبت کنید و از آن لذت بیشتری ببرید.

باعث خوشحالی و افتخار خواهد بود که ما می توانیم شرایط و موارد زیر را برای ایرانی های مقیم خارج از کشور فراهم سازیم و همچنین شما می توانید با ما همکاری داشته باشید تا بتوانیم از موارد زیر برای کشوری که مقیم آنجا هستید استفاده کنیم و در این همکاری شما هم ذی نفع خواهید بود.

شرایط همکاری به صورت تفاهمی "ترجیحا در قالب یک قرارداد از طرف وکیل طرفین" خواهد بود.

بنابراین از شنیدن پیشنهاد و یا انتقادهای سازنده شما خوشحال خواهیم شد و از آنها استقبال می کنیم.

آدرس ایمیل: آدرس ایمیل

تماس-با-ما

________________________________________________________________

لیست خدمات و سرویس های سه بعدی

 

1) فیلمبرداری سه بعدی سینمایی - مدیریت فنی فیلمبرداری سه بعدی
2)
فیلمبرداری سه بعدی فیلم های مستند
3)
فیلمبرداری سه بعدی برای تلویزیون های سه بعدی و تورهای گردشگری
4)
فیلمبرداری سه بعدی برای تلویزیون های معمولی و شبکه های تلویزیونی خارج از کشور
5)
فیلمبرداری سه بعدی از کنسرت ها و سایر برنامه های هنری
6)
فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از تئاتر
7)
فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از پروژه های صنعتی
8)
فیلمبرداری و ساخت تیزرهای سه بعدی تبلیغاتی و تجاری
9)
فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از مراسم و مجالس و جشن ها
10)
برگزاری نمایشگاه های عکاسی سه بعدی آموزشی - فرهنگی - هنری و تجاری
11)
کارگردانی و نظارت کیفی تولید فیلم های سه بعدی آموزشی - انیمیشن - داستانی و تبلیغاتی
12) کارگردانی فنی و نظارت کیفی در تولید فیلم های سه بعدی داستانی

 

تولید محصولات سه بعدی

 

13) عکاسی سه بعدی - طراحی و چاپ پوستر یا کارت پستال های سه بعدی + عینک های سه بعدی
14) طراحی و چاپ پوسترهای سه بعدی آموزشی - تزئینی - ورزشی - هنری و غیره ...
15) ساخت و تولید موسیقی اسلاید سه بعدی سه بعدی + عینک های سه بعدی
16) ساخت و تولید آلبوم های موزیکال سه بعدی از هنرمندان آهنگساز و خوانندگان مطرح روز با صدای دالبی
17) طراحی و تولید کتاب سه بعدی سه بعدی + عینک های سه بعدی
18) تولید سفارشی عینک های سه بعدی آناگلیف با تضمین کیفیت و طراحی ویژه

 

آموزش و تدریس

 

19) برگزاری کارگاه آموزش "WorkShop" عکاسی سه بعدی و آموزش نرم افزار مربوط به ساخت تصاویر سه بعدی در 5 جلسه
20) آموزش تولید عینک های سه بعدی در کارگاه شخصی

 

فرهنگی هنری

 

21) عکاسی سه بعدی و چاپ سه بعدی کتاب با موضوعات سفارشی و برگزاری نمایشگاه عکس سه بعدی و دو بعدی به منظور رونمایی از کتاب

________________________________________________________________

$

منافع و سود مشترک مالی برای سرمایه گذار و تولید کننده:

سرمایه گذاری در وقت و صرف انرژی برای کسب درآمد و کاری مناسب همیشه نتیجه مثبت به همراه ندارد، چرا که امکان دارد آن طرح و پروژه قبلا چندین بار اجرا شده باشد و مورد توجه قرار نگیرد، ولی اگر با تکنولوژی روز دنیا همراه و همگام باشد حتما نتیجه قابل توجهی را کسب خواهد کرد به همین دلیل سینمای هالیوود و سایر کمپانی های بزرگ و کوچک سینمایی برای ساخت هر فیلم، نسخه سه بعدی آن را هم می سازند تا در کنار فروش فیلم خود از تکنولوژی روز در قالب ورژن سه بعدی سود بیشتری ببرند، این موضوع در حالی اتفاق می افتد که بعضی از فیلم های سینمایی مطرح (مانند Gravity) از لحاظ تکنیکی و سناریو واقعا نیازی به ورژن سه بعدی ندارند اما سیاست کلی تهیه کنندگان سینمای امریکا و اروپا گاهی اوقات بر مبنای فروش و سود بیشتر می باشد . . .

حال می خواهیم به این نتیجه برسیم که ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی منافع و سود مالی خود را به همراه خواهد داشت، اما تولید عینک های سه بعدی به عنوان یک وسیله مصرفی بحثی دیگر است که منافع و سود مالی چشمگیرتری را در بر می گیرد، به طوری که اگر برنامه سه بعدی (حتی در حد یک کلیپ و یا تیزر تبلیغاتی) از طریق یک شبکه تلویزیونی پخش شود نیاز به میلیونها عینک سه بعدی خواهد داشت که سود آن بسیار قابل توجه خواهد بود و همچنین در امتداد آن بسیاری از شبکه های تلویزیونی برای رقابت به سمت گروه سازنده برنامه های سه بعدی جذب خواهند شد و . . .

پیشنهاد و ایده ما به مدیران - تهیه کنندگان - کارگردانان علاقمندان و عموم مردم:

سرمایه گذاری برای کارگاه تولید عینک سه بعدی و ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی خارج از ایران با ما و مطرح کردن ایده به شبکه های تلویزیونی از شما.

ساخت میلیون ها عینک سه بعدی برای برنامه های تلویزیونی سود کلانی به همراه خواهد داشت که ما سعی داریم به دلایل زیادی این طرح را به غیر از ایران در سایر کشورها برنامه ریزی و اجرا کنیم و از کسانی که مایل به همکاری هستند دعوت می کنیم جهت مذاکره با ما تماس داشته باشند تا طرح کلی را به صورت شفاهی عنوان کنم . . .

 

الف) سرویس عکاسی سه بعدی و فیلمبرداری سه بعدی با صدای دالبی برای مشتریان مقیم خارج از کشور بسیار ساده و طبق قرارداد بین سفارش دهنده و مشتری، به واسطه وکلای مربوطه انجام خواهد گرفت که این موضوع می تواند به صورت تفاهمی نیز انجام پذیرد. شما می توانید با ارسال دعوت نامه از این سرویس به منظور فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از مراسم جشن و میهمانی های خود برای تلویزیون های سه بعدی شخصی بهره مند شوید و یادگاری استثنایی از خود داشته باشید. نتیجه و خروجی فیلم سه بعدی و عکس های سه بعدی بر روی 3D Blu-ray Disk با صدای دالبی و یا سایر فرمت های دلخواه شما ارائه خواهد شد.

ب) همچنین کارگردان ها و تهیه کنندگان شبکه های تلویزیونی می توانند به منظور تولید برنامه های سه بعدی (با همکاری دوجانبه) جهت شبکه های تلویزیونی کشوری که مقیم آنجا می باشند . . . اقدام نمایند و ما می توانیم با تکنیک های ویژه در استریوسکوپی (Stereoscopy) برنامه های سه بعدی تلویزیونی را برای تمام تلویزیون های معمولی سراسر دنیا به صورت سه بعدی بسازیم تا همه افراد (حتی آنهایی که تلویزیون سه بعدی ندارند) بتوانند از برنامه های سه بعدی بهره مند شوند. ویژگی این تکنیک از برنامه های سه بعدی تلویزیونی در اینجاست که بیننده بدون عینک سه بعدی، تصاویر را به صورت معمول و همیشگی مشاهده خواهد کرد و با داشتن یک عینک سه بعدی 2.80$ تصاویر دارای عمق و بعد طبیعی خواهد شد.

لازم به ذکر می باشد که روش تصویربرداری در ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی با روش متداول برای تلویزیون های سه بعدی و سینمای سه بعدی بسیار متفاوت می باشد و در نهایت ما قادر خواهیم بود برای هر دو سیستم همکاری و تولید داشته باشیم.

ج) تاسیس و راه اندازی شبکه تلویزیونی سه بعدی طبق استانداردهای بین المللی برای تلویزیون های سه بعدی که تقریبا در سراسر دنیا فراگیر شده است. همانطور که می دانید تعدادی از شبکه های ماهواره ای از سال 2013 میلادی کار ساخت برنامه های سه بعدی خود را به صورت جدی آغاز کردند و در حال حاضر هیچکدام رایگان نیستند . . . آغاز ساخت برنامه های سه بعدی تقریبا از سال 2010 میلادی برای بازی های جام جهانی فوتبال بود که با مورد توجه قرار گرفتن برنامه های سه بعدی، شبکه های سه بعدی نیز راه اندازی شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه مربوطه و سوابق من شوید.

لینک کسب اطلاعات برنامه های تلویزیونی

از ارائه نظر و پیشنهاد شما در ارتباط با همکاری در این بخش استقبال می کنم.

با تشکر از توجه شما

فــرامــرز قهــرمانی فر

نماینده ایران در اتحادیه بین المللی المللی استریوسکوپی

12 .8 .1392

آدرس ایمیل

تلفن

________________________________________________________________

یک نمونه کوتاه از فیلم سه بعدی ایرانی برای تلویزیون های سه بعدی . . . با حضور محمدرضا گلزار - آنا نعمتی - نیکی کریمی - آتیلا پسیانی - مهران رجبی و سایر هنرمندان مطرح ایران

 

عینک سه بعدی در تلویزیون جام جم - 3D Glasses in Iran TV

بخش کوتاهی از برنامه ویژه بهارستان از شبکه جام جم ( سال 1387 - با مجری محترم، استاد ناصر مــمـدوح و با کـارگـردانی جناب آقای دکتر مـهرداد حـجـتـی) که پخش فیلم سه بعدی را نیز در بر داشت. این معارفه 68 دقیقه ای به ساخت اولین فیلم های سه بعدی در ایران و تولید عینک های سه بعدی اختصاص داشت و لازم به ذکر است که در این برنامه برای اولین بار گوشه هایی از فیلم های سه بعدی که ساخته بودم از طریق آنتن های شبکه ماهواره ای جام جم برای مردم سراسر جهان با موفقیت پخش شد.

بخشی از مصاحبه و برنامه سه بعدی تلویزیونی از جام جم - سال 1387 اولین فیلم سه بعدی ایران

 

 

______________________________________________________


 


A bout me - بیوگرافی بــیـوگــرافـی و سوابق ملی و بین المللی - Biography

گالری عکس سه بعدی آناگلیف با عینک سه بعدی عکس هایی سه بعدی (آناگلیف Anaglyph) از حرم مطهر امام رضا(ع) - 3D Anaglyph Photos - Holy Shrine Imam Reza A.S

اولین فیلم سه بعدی ایران در سال 1378 برای انجمن سینمای جوان ساخته شد اولین فیلم های سه بعدی ایران که در سال 1378 الی 1379 که از انجمن سینمای جوانان آغاز و ادامه یافت . . . - News of the first 3D Movie Product & Director in Iran

Stereoscopy Sample Issue 3/2006  - نمونه ای از  نشریه تخصصی  استریوسکوپی فصلنامه تخصصی های سه بعدی انجمن بین المللی استریوسکوپی - Stereoscopy issue

مقاله های مجله سه بعدی استریوسکوپی 3D Article for Stereoscopy - مقاله های منتشر شده در مجله تخصصی استریوسکوپی مقاله های منتشر شده در مجله تخصصی سه بعدی استریوسکوپی - My Article in Stereoscopy

نمایشگاه عکس های سه بعدی حرم مطهر امام رضا(ع) و فتوکلیپ (موسیقی اسلاید) و فیلم سه بعدی از آن حرم مطهر  از  فرامرز  قهرمانی فر- تاریخ افتتاح و برگزاری نمایشگاه 8. 8. 1388 - مصلای تهران - Anaglyph Photo and 3D Movie Exhibition by Faramarz  Ghahremanifar نمایشگاه عکس سه بعدی در سال 1388 - My 3D Anaglyph Exhibition - 2010

3D Glasses and TV - عینک های سه بعدی و شبکه ماهواره ای جام جم عینک های سه بعدی و پخش مستقیم فیلم سه بعدی از شبکه ماهواره ای جام جم سال 1387 - 3D Glasses in Jam-e-Jam TV

Download 3D Movie - دانلود فیلم سه بعدی کارگــردانی و فیلمبرداری اولین فیلم های سه بعدی ایــرانی - 3D Movie Sample in Iran

3D Glasses Product in Iran - تولید عینک های سه بعدی در ایران خرید انواع مختلف عینک سه بعدی - 3D Glasses Product in Iran

عکس سه بعدی و پوستر سه بعدی + عینک سه بعدی پوستر سه بعدی - آزمایش عینک سه بعدی آناگلیف و خرید عینک سه بعدی - 3D Posters and 3D Glasses

دانلود و تماشای فیلم های سه بعدی ایرانی - Download 3D Movie Sample

3D Graphic & Painting - نقاشی و گرافیک سه بعدی شما هم می توانید اینجا نقاشی و گرافیگ سه بعدی را با عینک سه بعدی تجربه کنید - 3D Anaglyph Graphic

فیلم سه بعدی و سینمای سه بعدی در ایران - فــرامــرز  قــهرمانی فر عکس سه بعدی از اولین فیلم سینمایی سه بعدی ایرانی با حضور هنرپیشه های مشهور - سال 1389 - 3D Photo in 3D Cinema

کتاب سه بعدی فرامرز قهرمانی فر عکس های سه بعدی از فــرامــرز قــهرمانی فر و عکاسان سه بعدی اروپا و امریکا در یک کتاب 400 صفحه ای نفیس به چاپ یکی از ناشرین اروپایی در اسپانیا - 3D Book

اختراع سه بعدی - MRI 3D ثبت اختراع تصویربرداری سه بعدی به بوسیله دستگاه ام. آر. آی. - Stereoscopic - 3D M.R.I. Patent

ISU Representative in Iran - تنها  نماینده انجمن بین المللی استریوسکوپی در ایران تنها نــماینده ایــران در انــجمن بـیـن الــلمللی استــریــوسـکوپــی - International Stereoscopic Union Representative

تدریس عکاسی سه بعدی در هنرستان هنرهای زیبای پسران (وابسته به وزارت ارشاد اسلامی ) - Fine Art School Teachers in Iran - Tehran

 

 

www.iran3dart.com

______________________________________________________________________________________

 

______________________________________________________________________________________

 

نمايشگاه-عكس-و-فيلم-سه-بعدي-فــرامــرز-قــهرماني-فر-و-حضور-قاليباف-شهردار-تهران

حضور قاليـباف، شهردار تهران در نمايشگاه فيلم سه بعدی - عكس سه بعدی و عينك سه بعدي توليد شده توسط فــرامــرز قــهرماني فر.

لازم به ذكر مي باشد كه عكس هاي سه بعدي و فيلم سه بعدي اين نمايشگاه نيز متعلق به قــهرماني فر بوده است.

To visit the mayor of Tehran from 3D Anaglyph Photos, Phantogram and 3D Movie exhibition by Faramarz Ghahremanifar

______________________________________________________________________________________

 

عکاسی سه بعدی و فیلمبرداری سه بعدی از مجالس و جشن ها فیلمبرداری سه بعدی برای تلویزیون سه بعدی و فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از پروژه های صنعتی فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از مراسم و مجالس و جشن ها و برگزاری نمایشگاه های عکاسی سه بعدی آموزشی - فرهنگی - هنری و تجاری و برگزاری WorkShop عکاسی سه بعدی و آموزش نرم افزار مربوط به ساخت تصاویر سه بعدی در 5 جلسه

 

 

 

فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از مراسم و مجالس و جشن ها عکاسی سه بعدی تبلیغاتی / صنعتی / هنری - فیلمبرداری سه بعدی برای سینمای سه بعدی سرویس های تخصصی این وب سایت می باشد